Adhesion Promoter

Tilo-HAP-903

Yüksek moleküler ağırlıklı Hyper Dallanmış Polimer çözeltisi, Hyper Adhesion Promoter’ın sırasıyla UV ile kürlenebilen ve solvent bazlı kaplamalar ve mürekkepler için kullanılması önerilir. 

Hiper dallanmış yapısı ve genişleyen yan zinciri sayesinde kolayca birleştirilebilir. Geliştirilmiş korozyon direncine sahiptir. Normal yapıştırma reçinelerine göre çok düşük dozaj etkisi sayesinde maliyetten tasarruf sağlar. Endüstriyel kaplamalar, bobin ve teneke kutu kaplamaları, korozyon önleyici kaplamalar ve fırınlama veya havayla kurutmalı asit katalitik astarlar için uygundur.

KH-560

KH-560, epoksi grubuyla bir çeşit birleştirme maddesidir. Polisülfür ve poliüretanın kalafat tutkalı veya sızdırmazlık maddesi, epoksi reçine yapıştırıcısı olarak kullanılabilir ve ayrıca doldurma veya takviye modunun termoset reçinesinde, cam elyaf yapıştırıcısında ve inorganik dolgu veya cam takviyesinin termoplastik reçinesinde vb. kullanılabilir. Çeşitli dolgu maddeleri, matris, kil, talk, aedelforsit, silika ve kuvars veya alüminyum, bakır ve demir gibi metallere karşı etkilidir. Organik tonere konulduğunda yapıştırıcının çözünürlüğünü, dağılımını ve akışkanlığını artırabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.