Defoaming

Tilo F2510

Polisiloksanları yok eden köpük çözeltileri. Solvent bazlı kaplamalar için köpük kesici. Oldukça verimlidir ve yalnızca minimum miktarda uyumsuz madde kullanarak optimum köpük giderme sunar. Tercih edilen bağlayıcılar şunlardır: klorlanmış kauçuk, epoksiler, iki bileşenli poliüretan sistemler, alkid/melamin, alkidler ve kendi kendine çapraz bağlanan akrilatlar.

Tilo F2515

Köpüğü yok eden polimerlerin ve polisiloksanların çözeltileri. Genel endüstriyel kaplamalarda, kağıt kaplamalarda, zemin kaplama sistemlerinde ve ahşap yüzeylere yönelik perde kaplamalarda kullanılır. Tercih edilen bağlayıcılar yağsız polyesterler, viniller, poliüretan, epoksi esterler, nitroselüloz ve asitle sertleştirme sistemleridir. Üstün uyumluluk, yüksek kullanım güvenliği, düşük büzülme eğilimi, hızlı köpük frenleme özelliğine odaklanılmıştır. Kaplama üretim inşaatının farklı aşamalarında eklenebilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.