Defoaming

Tilo F2510

Polisiloksanları yok eden köpük çözeltileri. Solvent bazlı kaplamalar için köpük kesici. Oldukça verimlidir ve yalnızca minimum miktarda uyumsuz madde kullanarak optimum köpük giderme sunar. Tercih edilen bağlayıcılar şunlardır: klorlanmış kauçuk, epoksiler, iki bileşenli poliüretan sistemler, alkid/melamin, alkidler ve kendi kendine çapraz bağlanan akrilatlar.

Tilo F2560

Solvent Bazlı ve Solvent İçermeyen Sistemler için Silikonsuz Köpük Kesici. Özellikle polar olmayan sistemlerde yüksek köpük giderici etki gösterir. Daha güçlü uyumsuzluk nedeniyle, şeffaf sistemlerin şeffaflığı ve krater oluşumu üzerindeki etkisi değerlendirilmelidir.

Tilo F2517

Epoksi ve UV sistemleri için solvent içermeyen akrilat köpük kesici. DPGDA ve TPGDA gibi her türlü UV monomeriyle mükemmel uyumluluğa sahiptir ve ayrıca UV polyester reçine ve UV poliüretan reçineyle iyi uyumluluğa sahiptir. Daha fazla dozajda UV epoksi reçinesine biraz uyumsuzluk neden olabilir. Mükemmel hava salma ve kabarcık kırma yeteneği özellikle UV rulo kaplama, fırça kaplama, UV ekran mürekkepleri, UV ofset ve UV flekso için uygundur. Olağanüstü uyumluluk, yüksek uygulama güvenliği, düşük krater eğilimi ve hızlı köpük frenleme yeteneği. Kaplama üretiminin farklı aşamalarında ve ayrıca kaplama uygulamasında da eklenebilmektedir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.