Defoaming

Tilo F2515

Köpüğü yok eden polimerlerin ve polisiloksanların çözeltileri. Genel endüstriyel kaplamalarda, kağıt kaplamalarda, zemin kaplama sistemlerinde ve ahşap yüzeylere yönelik perde kaplamalarda kullanılır. Tercih edilen bağlayıcılar yağsız polyesterler, viniller, poliüretan, epoksi esterler, nitroselüloz ve asitle sertleştirme sistemleridir. Üstün uyumluluk, yüksek kullanım güvenliği, düşük büzülme eğilimi, hızlı köpük frenleme özelliğine odaklanılmıştır. Kaplama üretim inşaatının farklı aşamalarında eklenebilir.

Tilo F2510

Solutions of foam destroying polysiloxanes. Defoamer for solvent-based coatings.It is highly efficient and offers optimum defoaming while utilizing only minimal quantities of incompatible substances. Preferred binders are: chlorinated rubber, epoxies, two-pack polyurethane systems, alkyd/melamine, alkyds, and selfcrosslinking acrylates.

Tilo F2535

Solvent bazlı ve solvent içermeyen epoksi ve poliüretan sistemler için silikon içermeyen hava ayırıcı katkı maddesi. Özellikle PUR ve Epoksi zemin kaplamaları gibi solvent içermeyen sistemler için uygundur. Hava kabarcıklarını yok eder ve deliksiz yüzeyler sağlar. Güçlü uyumsuzluğu nedeniyle katkı maddesinin şeffaf sistemlerin şeffaflığı üzerindeki etkisi değerlendirilmelidir. Plastisollerin köpüğünü gidermek için de uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.