Defoaming

Tilo F2554

Solvent içermeyen endüstriyel kaplamalar, PU ve epoksi sistemler ve olağanüstü hava tahliyesi ve köpük giderme özelliğine sahip bobin kaplamaları için kullanılır.

Tilo F2510

Solutions of foam destroying polysiloxanes. Defoamer for solvent-based coatings.It is highly efficient and offers optimum defoaming while utilizing only minimal quantities of incompatible substances. Preferred binders are: chlorinated rubber, epoxies, two-pack polyurethane systems, alkyd/melamine, alkyds, and selfcrosslinking acrylates.

Tilo F2560

Solvent bazlı ve Solvent içermeyen sistemler için silikonsuz köpük kesici. Birçok solvent bazlı kaplama için standart köpük giderici olarak kullanılır. Özellikle polar olmayan sistemlerde yüksek köpük giderici etki gösterir. Daha güçlü uyumsuzluk nedeniyle, şeffaf sistemlerin şeffaflığı ve krater oluşumu üzerindeki etkisi değerlendirilmelidir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.