Defoaming

Tilo F2690

Hidrofobik parçacıklar içeren organo modifiye polisiloksan. Solvent bazlı ve solvent içermeyen kaplamalarda, mürekkeplerde, özellikle yüksek katı sistemli ve UV kürlemeli kaplamalarda mükemmel hava salma ve köpük önleme özelliklerine sahiptir.

Tilo F2685

Stiren/akrilat, akrilat veya akrilat/poliüretan kombinasyonları da dahil olmak üzere her türlü su bazlı ve solvent bazlı kaplama ve mürekkep için çok düşükten oldukça yükseğe kadar her pigment yüklemesinde geliştirilmiş alt tabaka ıslatma ile üniversal silikon köpük giderici ve hava salan madde. Ürün aynı zamanda glikol macunları ve sulu pigment konsantreleri için mükemmel bir köpük gidericidir. Sadece taşlama sırasında değil, aynı zamanda mükemmel saklama stabilitesi ile uygulama sırasında mükemmel hava tahliyesi ve köpük giderme özelliği sergiler. Bu, nihai pigment konsantrelerinin ve kaplamaların daha iyi öğütülmesi ve işlenmesiyle sonuçlanır.

Tilo F2555

Solvent bazlı ve solvent içermeyen sistemler için silikon içermeyen köpük kesici. Özellikle parlak polyester, parafin polyester ve UV ile kürlenen polyester bazlı ahşap ve mobilya kaplamaları için tasarlanmıştır.

Tilo F2517

Epoksi ve UV sistemleri için solvent içermeyen akrilat köpük kesici. DPGDA ve TPGDA gibi her türlü UV monomeriyle mükemmel uyumluluğa sahiptir ve ayrıca UV polyester reçine ve UV poliüretan reçineyle iyi uyumluluğa sahiptir. Daha fazla dozajda UV epoksi reçinesine biraz uyumsuzluk neden olabilir. Mükemmel hava salma ve kabarcık kırma yeteneği özellikle UV rulo kaplama, fırça kaplama, UV ekran mürekkepleri, UV ofset ve UV flekso için uygundur. Olağanüstü uyumluluk, yüksek uygulama güvenliği, düşük krater eğilimi ve hızlı köpük frenleme yeteneği. Kaplama üretiminin farklı aşamalarında ve ayrıca kaplama uygulamasında da eklenebilmektedir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.