Defoaming

Tilo F2685

Stiren/akrilat, akrilat veya akrilat/poliüretan kombinasyonları da dahil olmak üzere her türlü su bazlı ve solvent bazlı kaplama ve mürekkep için çok düşükten oldukça yükseğe kadar her pigment yüklemesinde geliştirilmiş alt tabaka ıslatma ile üniversal silikon köpük giderici ve hava salan madde. Ürün aynı zamanda glikol macunları ve sulu pigment konsantreleri için mükemmel bir köpük gidericidir. Sadece taşlama sırasında değil, aynı zamanda mükemmel saklama stabilitesi ile uygulama sırasında mükemmel hava tahliyesi ve köpük giderme özelliği sergiler. Bu, nihai pigment konsantrelerinin ve kaplamaların daha iyi öğütülmesi ve işlenmesiyle sonuçlanır.

Tilo F2600

Hidrofobik katılar ve köpüğü yok eden polisiloksanların karışımları. Su bazlı kaplamalar ve mürekkepler için evrensel bir köpük giderici. APEO içermez.

Özellikle dispersiyon ve sonraki işlemler sırasında değirmen tabanlarının köpüklerini gidermek için tasarlanmıştır. Ürün, glikol macunları ve sulu pigment konsantreleri için mükemmel bir köpük gidericidir. Öğütme sırasında mükemmel köpük giderme ve mükemmel depolama stabilitesi sergiler. Bu, nihai pigment konsantrelerinin ve kaplamaların daha iyi öğütülmesi ve işlenmesiyle sonuçlanır. Çok düşükten oldukça yükseğe kadar her pigment yüküne sahip stiren/akrilat, akrilat veya akrilat/poliüretan kombinasyonları dahil olmak üzere her türlü su bazlı kaplamaya uygun evrensel bir köpük gidericidir.

Tilo F2602

Su bazlı kaplamalar, emülsiyon polimerizasyon işlemleri ve yapıştırıcılar için füme silika içeren mineral yağlı köpük giderici. Akrilik, PVC, PVA ve kauçuk emülsiyonlarında mükemmel köpük giderme sonuçları ve iyi uyumluluk elde edilmiştir. APEO içermez.

Mükemmel köpük giderici, hava tahliyeli su bazlı renklendiriciler, emülsiyon polimerizasyon işlemleri ve yapıştırıcılar için özellikle uygundur. Uzun süreli köpük önleyici özelliğe sahiptir. Daha düşük dozaj ve maliyet tasarrufu sağlar.

Tilo F2632

Su bazlı sistem için polimerik köpük kesici. Silikon içermez. Mükemmel köpük kesici, hava salma ve ekstra ıslatma özelliği ile özellikle su bazlı renklendirmeye uygundur. Silikon içermediğinden son kaplama filminin parlaklığını etkilemez ve etkileşimli katmanların yapışmasına zarar vermez. Öğütme kütlesinin viskozitesinin azaltılmasına yardımcı olur. Daha düşük dozaj ve maliyet tasarrufu sağlar.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.