Defoaming

Tilo F2660

Köpük yok edici polimer içeren organo modifiye polisiloksan. Solvent bazlı, solventsiz ve UV kaplamalar, özellikle epoksi kendiliğinden yayılan zemin kaplamaları için hava tahliye maddesi. Tilo-F2660, solvent bazlı ve solvent içermeyen kaplamalarda, özellikle epoksi zemin kaplamalarında, yüksek katı sistemli ve UV kürlemeli kaplamalarda mükemmel hava salma ve köpük önleme özelliklerine sahiptir.

Tilo F2690

Hidrofobik parçacıklar içeren organo modifiye polisiloksan. Solvent bazlı ve solvent içermeyen kaplamalarda, mürekkeplerde, özellikle yüksek katı sistemli ve UV kürlemeli kaplamalarda mükemmel hava salma ve köpük önleme özelliklerine sahiptir.

Tilo F2510

Solutions of foam destroying polysiloxanes. Defoamer for solvent-based coatings.It is highly efficient and offers optimum defoaming while utilizing only minimal quantities of incompatible substances. Preferred binders are: chlorinated rubber, epoxies, two-pack polyurethane systems, alkyd/melamine, alkyds, and selfcrosslinking acrylates.

Tilo F2535

Solvent bazlı ve solvent içermeyen epoksi ve poliüretan sistemler için silikon içermeyen hava ayırıcı katkı maddesi. Özellikle PUR ve Epoksi zemin kaplamaları gibi solvent içermeyen sistemler için uygundur. Hava kabarcıklarını yok eder ve deliksiz yüzeyler sağlar. Güçlü uyumsuzluğu nedeniyle katkı maddesinin şeffaf sistemlerin şeffaflığı üzerindeki etkisi değerlendirilmelidir. Plastisollerin köpüğünü gidermek için de uygundur.

Tilo F2531

Hidrokarbonlardaki polisiloksanları yok eden köpük çözeltileri. Solvent bazlı kaplamalar için köpük kesici. Mükemmel bir köpük kesici ve hava tahliye maddesidir. Boya sistemlerinin hem üretimi hem de uygulanması sırasında etkinliğini gösterir. Özellikle epoksi reçine sistemi için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.