Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5510

Özellikle endüstriyel kaplamalar, mimari kaplamalar, ahşap kaplamalar, koruyucu kaplamalar ve bobin kaplamalar olmak üzere solvent bazlı kaplamalarda çökelmeyi önleyici ve renk stabilize edici özelliklere sahip ıslatıcı ve dağıtıcı madde. Orta ila yüksek polar sistemler için uygundur ve özellikle diğer renk pigmentleriyle birlikte titanyum dioksitin taşmasını önlemede etkilidir.

Tilosperse 5512

Yüksek dolgulu solvent bazlı endüstriyel ve mimari astar kaplamalar için uygun maliyetli ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Mükemmel anti-sert çökelme etkisi ile her türlü inorganik pigment ve dolgu maddesi için uygundur. Organofilik bentonitlerde mükemmel jelleşme sağlamak için de kullanılabilir.

Tilosperse 5520

Ultra yüksek sıcaklıkta pişirme sistemi için titanyum dioksit ve inorganik pigmentler için uygun ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Viskoziteyi önemli ölçüde azaltabilir ve parlaklığı artırabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.