Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 5058

Özellikle su bazlı ve solvent bazlı evrensel pigment macunları için uygun, solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Tüm yaygın solvent ve su ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. Ayrıca her türlü reçine ve pigmente uygundur. TiloSperse 5058 aynı zamanda bobin kaplama uygulamaları için PVC plastisollerde taşma/yüzmenin önlenmesi için de çok uygundur.

Tilosperse 5038

Epoksi pigmentler ve dolgu dispersiyonlarında ve ayrıca polyester jelkotlarda kullanılması önerilen polimerik, solvent içermeyen ve VOC içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5095

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Özellikle asidik ve nötr karbon siyahı pigmentlerini stabilize etmek için uygundur. Ürün plastikleştirici, solvent veya APEO içermez. TiloSperse 5095, PVC-plastisoller, PU köpük ve PU-zemin kaplamaları için kullanılan polioller, plastikleştiriciler, doymamış polyesterler, epoksi reçineler bazlı renk konsantresi için uygundur.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 5034

Doymamış Polyester ve Epoksi Sistemler için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Özellikle yüksek oranda doldurulmuş ATH dolu sistemlerde, CaCO3, TiO2 ve yangın önleyici boyalarda etkilidir. Mermer malzemelerin ve inorganik dolgu maddelerinin mükemmel viskozite azalması ve dolgu maddesi dozajının arttırılması ile reçine dozajının azaltılması ile dispersiyonu ve stabilitesi.

Tilosperse 5500

Doymamış Polyester için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. PE astarın yeşilimsi önleyici madde olarak görev yapması tavsiye edilir ve aynı zamanda solvent bazlı sistemde titanyum dioksit ve dolgu maddesi pigment macununun çökelme önleyici özelliğini geliştirmek için de kullanılabilir.

Tilosperse 5512

Yüksek dolgulu solvent bazlı endüstriyel ve mimari astar kaplamalar için uygun maliyetli ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Mükemmel anti-sert çökelme etkisi ile her türlü inorganik pigment ve dolgu maddesi için uygundur. Organofilik bentonitlerde mükemmel jelleşme sağlamak için de kullanılabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.