Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Tilojet 3000

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. PR 122 ve PR 177’nin düşük kokulu solvent sisteminde dispersiyonu için özellikle uygundur.

Tilojet 3002

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. PB 15:1, PB 15:3 ve PB 15:4’ün dispersiyonu için özellikle uygundur.

Tilojet 3003

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. Özellikle reçinesiz mürekkep püskürtmeli mürekkep macununun üretimi için uygundur. Yüksek performanslı karbon siyahı elde edilmesine yardımcı olur.

Tilojet 3004

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. PY 18’in dispersiyonu için özellikle uygundur.

Tilojet 3005

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. Özellikle reçinesiz mürekkep püskürtmeli mürekkep macununun üretimi için uygundur.

Tilosperse 7007

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Öncelikle yüksek katı madde içeren ve solvent içermeyen sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İnorganik pigmentleri stabilize eder ve özellikle titanyum dioksit ile etkilidir.

Tilosperse 5531

İnorganik pigmentleri, özellikle titanyum dioksiti stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, viskozitede güçlü azalma; parlaklığı artırın.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.