Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Tilojet 3000

Solvent bazlı mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve UV mürekkep püskürtmeli mürekkepler için makromoleküler hiper dağıtıcı. PR 122 ve PR 177’nin düşük kokulu solvent sisteminde dispersiyonu için özellikle uygundur.

Tilojet 38161

Poliüretan blok kopolimer, solvent bazlı inkjet mürekkeplerde kullanılır. Özellikle reçine içeren inkjet mürekkep macunu için uygundur. PR 146 ve PB 15:4 üzerinde mükemmel dağılım etkisine sahiptir.

Tilosperse 38500F3

Poliüretan blok kopolimer, solvent bazlı inkjet mürekkeplerde kullanılır. Özellikle reçine içeren inkjet mürekkep macunu için uygundur. PY 180 ve PY 151 üzerinde mükemmel dispersiyon etkisine sahiptir.

Tilosperse 5014

PVC-plastisoller, PU köpük ve PU-zemin kaplamaları için kullanılan polioller, plastikleştiriciler, doymamış polyesterler, epoksi reçineler bazlı renk konsantresi için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi.

Tilosperse 5474

Akrilik/polyester OEM kaplamalar, araba tamir boyaları ve endüstriyel kaplamalar için polimerik dispersiyon maddesi. Esas olarak solvent bazlı boyalarda organik pigmentin ve karbon siyahının dağıtılması için uygundur.

Tilosperse 7007

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Öncelikle yüksek katı madde içeren ve solvent içermeyen sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İnorganik pigmentleri stabilize eder ve özellikle titanyum dioksit ile etkilidir.

Tilosperse 5531

İnorganik pigmentleri, özellikle titanyum dioksiti stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, viskozitede güçlü azalma; parlaklığı artırın.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.