Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Tilosperse 5019

Her türlü reçineyle mükemmel uyumluluğa sahip, organik solvent içermeyen evrensel bir dispersan, aynı zamanda mükemmel dispersiyon kapasitesine de sahiptir. Organik pigmentlerin tüm türleri üzerinde mükemmel bir dağılım etkisine sahiptir, özellikle farklı HPP türlerinin öğütülmesi için uygundur. Ayrıca pigment pastalarının mükemmel depolama stabilitesini sağlar.

Tilosperse 5021

Solvent bazlı ve sulu ortamdan polar kaplama sistemlerine yönelik solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Renk mukavemetini ve renklendirici kabulünü geliştirmek için solvent bazlı ve sulu sistemlerde son katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tilosperse 8570

Poliüretan ambalaj mürekkeplerinde kullanılması önerilen, etil asetat içindeki yüksek moleküler ağırlıklı polimerik dağıtıcı çözelti. Karıştırma için ideal olan PUR bazlı mürekkebin yüksek pigment yüklemesine olanak tanır. Özellikle PR57:1, PR146 ve PR57:1’e uygulandığında parlaklığı ve renk gücünü artırır. Zayıf ıslatıcı reçinelerin performansını artırır. Yüksek pigmentli mürekkeplerin viskozitesini azaltır.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.