Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 5474

Akrilik/polyester OEM kaplamalar, araba tamir boyaları ve endüstriyel kaplamalar için polimerik dispersiyon maddesi. Esas olarak solvent bazlı boyalarda organik pigmentin ve karbon siyahının dağıtılması için uygundur.

Tilosperse 7015

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, özellikle organik pigmentler, inorganik pigmentler ve UV mürekkeplerindeki karbon siyahı, solvent bazlı (orta ila yüksek polar solvent bazlı) mürekkepler ve boyalar için uygundur. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır.

Tilosperse 5430

Solvent bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçinesi, sentetik yağ asidi polyester reçinesi, akrilik ve epoksi reçinesi ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5058

Özellikle su bazlı ve solvent bazlı evrensel pigment macunları için uygun, solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Tüm yaygın solvent ve su ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. Ayrıca her türlü reçine ve pigmente uygundur. TiloSperse 5058 aynı zamanda bobin kaplama uygulamaları için PVC plastisollerde taşma/yüzmenin önlenmesi için de çok uygundur.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 5531

İnorganik pigmentleri, özellikle titanyum dioksiti stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5512

Yüksek dolgulu solvent bazlı endüstriyel ve mimari astar kaplamalar için uygun maliyetli ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Mükemmel anti-sert çökelme etkisi ile her türlü inorganik pigment ve dolgu maddesi için uygundur. Organofilik bentonitlerde mükemmel jelleşme sağlamak için de kullanılabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.