Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 5038

Epoksi pigmentler ve dolgu dispersiyonlarında ve ayrıca polyester jelkotlarda kullanılması önerilen polimerik, solvent içermeyen ve VOC içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5095

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Özellikle asidik ve nötr karbon siyahı pigmentlerini stabilize etmek için uygundur. Ürün plastikleştirici, solvent veya APEO içermez. TiloSperse 5095, PVC-plastisoller, PU köpük ve PU-zemin kaplamaları için kullanılan polioller, plastikleştiriciler, doymamış polyesterler, epoksi reçineler bazlı renk konsantresi için uygundur.

Tilosperse 5430

Solvent bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçinesi, sentetik yağ asidi polyester reçinesi, akrilik ve epoksi reçinesi ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5670

Solvent bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Endüstriyel kaplamalar, mimari kaplamalar, ahşap kaplamalar ve pigment pastalar için uygundur. Tilosperse 5670 tüm yaygın boya bağlayıcılarla mükemmel uyum sağlar. Özel bir not olarak; Epoksi sistemine de çok iyi uyumluluk gösterir.

Tilosperse 7015

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, özellikle organik pigmentler, inorganik pigmentler ve UV mürekkeplerindeki karbon siyahı, solvent bazlı (orta ila yüksek polar solvent bazlı) mürekkepler ve boyalar için uygundur. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 5531

İnorganik pigmentleri, özellikle titanyum dioksiti stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5021

Solvent bazlı ve sulu ortamdan polar kaplama sistemlerine yönelik solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Renk mukavemetini ve renklendirici kabulünü geliştirmek için solvent bazlı ve sulu sistemlerde son katkı maddesi olarak kullanılabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.