Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorgnik Pigmentler için

Tilosperse 5058

Özellikle su bazlı ve solvent bazlı evrensel pigment macunları için uygun, solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Tüm yaygın solvent ve su ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. Ayrıca her türlü reçine ve pigmente uygundur. TiloSperse 5058 aynı zamanda bobin kaplama uygulamaları için PVC plastisollerde taşma/yüzmenin önlenmesi için de çok uygundur.

Tilosperse 5671

Solvent bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Pigment konsantreleri ve genel endüstriyel kaplamalar için tavsiye edilir. Aromatik içermez. Aynı zamanda üretim partilerinin onarımı için sonradan ekleme için de uygundur. CAB sistemleriyle yüksek uyumluluğa sahiptir.

Tilosperse 5095

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Özellikle asidik ve nötr karbon siyahı pigmentlerini stabilize etmek için uygundur. Ürün plastikleştirici, solvent veya APEO içermez. TiloSperse 5095, PVC-plastisoller, PU köpük ve PU-zemin kaplamaları için kullanılan polioller, plastikleştiriciler, doymamış polyesterler, epoksi reçineler bazlı renk konsantresi için uygundur.

Tilosperse 5034

Doymamış Polyester ve Epoksi Sistemler için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Özellikle yüksek oranda doldurulmuş ATH dolu sistemlerde, CaCO3, TiO2 ve yangın önleyici boyalarda etkilidir. Mermer malzemelerin ve inorganik dolgu maddelerinin mükemmel viskozite azalması ve dolgu maddesi dozajının arttırılması ile reçine dozajının azaltılması ile dispersiyonu ve stabilitesi.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.