Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 5920

Sıvı organik ortamlarda pigment dispersiyonunu ve stabilitesini artıracak pigment afinik gruplu polimerik dispersan. Özellikle solvent bazlı mimari boyalar için titanyum dioksit, genişleticiler ve diğer inorganik ve organik pigmentleri stabilize etmek için geliştirilmiştir. Çoğunlukla genişletici içeriği parlaklığı kaybetmeden artırılabilir. Uzun yağlı alkidlere dayalı pigment konsantrelerinin formülasyonu için uygundur.

Tilosperse 5022

Solvent bazlı kaplamalar ve baskı mürekkepleri ile pigment konsantreleri için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Her türlü pigmente uygundur. Uzun yağlı alkidlere dayalı pigment konsantrelerinin formülasyonu için uygundur.

Tilosperse 7015

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, özellikle organik pigmentler, inorganik pigmentler ve UV mürekkeplerindeki karbon siyahı, solvent bazlı (orta ila yüksek polar solvent bazlı) mürekkepler ve boyalar için uygundur. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.