Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 7015

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, özellikle organik pigmentler, inorganik pigmentler ve UV mürekkeplerindeki karbon siyahı, solvent bazlı (orta ila yüksek polar solvent bazlı) mürekkepler ve boyalar için uygundur. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır.

Tilosperse 7001

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, esas olarak organik pigment ve karbon siyahının UV mürekkeplerinde, solvent bazlı (orta polar solvent bazlı) mürekkeplerde ve boyalarda dağıtılması için uygundur. Ayrıca matlaştırma macununa da uygundur. Dispersiyonların viskozitesini şaşırtıcı bir şekilde azaltabilir. Frezeleme süresi önemli ölçüde kısalacaktır. Bu şekilde elde edilen dispersiyonlar, geleneksel yönteme göre daha yüksek pigment içeriğine, geliştirilmiş renk kuvvetine, daha iyi parlaklığa, daha mükemmel topaklanma önleyici yeteneğe ve dispersiyon stabilitesine sahiptir. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır.

Tilosperse 5038

Epoksi pigmentler ve dolgu dispersiyonlarında ve ayrıca polyester jelkotlarda kullanılması önerilen polimerik, solvent içermeyen ve VOC içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 5531

İnorganik pigmentleri, özellikle titanyum dioksiti stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 7003

Solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi, esas olarak inorganik pigmentlerin, matlaştırıcı maddelerin UV kaplamalarda ve mürekkeplerde dağıtılması için uygundur, ayrıca Titanyum Dioksitin su bazlı sistemde dağıtılması için de uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.