Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 6003

Sulu boya ve mürekkeplerde hem organik hem de inorganik pigmentin dağılabilirliğini artıracak %100 aktif, düşük köpüklü hiper dağıtıcı. Pigment üzerinde büyük ıslatma etkisi ile esas olarak organik pigmentlerin ve karbon siyahının dağıtılması için uygundur. Renk gücünü, daha iyi parlaklığı ve daha mükemmel topaklanma önleme yeteneğini artırır. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır. Farklı türdeki reçinelerle mükemmel uyumluluğa sahiptir.

Tilosperse 6005

Sulu boya ve mürekkeplerde hem organik hem de inorganik pigmentin dağılabilirliğini artıracak %100 aktif polimerik hiper dağıtıcı. Pigment üzerinde büyük ıslatma etkisi ile esas olarak organik pigmentlerin ve karbon siyahının dağıtılması için uygundur. Renk gücünü, daha iyi parlaklığı ve daha mükemmel topaklanma önleme yeteneğini artırır. Mürekkeplerin veya boyaların oluşturduğu film tabakası daha kaygan, parlak ve berrak olacaktır. Farklı türdeki reçinelerle mükemmel uyumluluğa sahiptir.

Tilosperse 6465

Su bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Geniş uygulama alanına sahip siğil bazlı reçine içermeyen pigment pastalarda kullanılır. Her türlü pigmente uygundur. Karbon siyahı ve organik pigmentler üzerinde olağanüstü dispersiyon etkisine sahiptir.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 6002

Çoğu amfipatik inorganik pigmentin, şeffaf demir oksit pigmentlerin, nano tip silikanın, güçlü asidik yüzeye sahip karbon siyahının ve su bazlı mürekkepler ve boyalardaki dolgu maddelerinin dağıtılması için uygun olan %100 aktif polimerik dağıtıcı.

Tilosperse 6473

İnorganik pigmentlerin, dolgu maddelerinin, ATH ve metalik pigmentlerin su bazlı sistemde dağılabilirliğini artıracak polimerik dağıtıcı. Esas olarak su bazlı reçine içermeyen demir oksit pigmentleri, şeffaf demir oksit pigmentlerinin sudaki dispersiyonu, su bazlı ATH macunu, metalik pigmentlerin sudaki dispersiyonu için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.