Dispersing and Wetting Anti-flood and Anti Float

Organik ve İnorganik Pigmentler için

Tilosperse 5038

Epoksi pigmentler ve dolgu dispersiyonlarında ve ayrıca polyester jelkotlarda kullanılması önerilen polimerik, solvent içermeyen ve VOC içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5430

Solvent bazlı boya sistemleri için yüksek molekül ağırlıklı ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5510

Özellikle endüstriyel kaplamalar, mimari kaplamalar, ahşap kaplamalar, koruyucu kaplamalar ve bobin kaplamalar olmak üzere solvent bazlı kaplamalarda çökelmeyi önleyici ve renk stabilize edici özelliklere sahip ıslatıcı ve dağıtıcı madde. Orta ila yüksek polar sistemler için uygundur ve özellikle diğer renk pigmentleriyle birlikte titanyum dioksitin taşmasını önlemede etkilidir.

Titan-İnorganik Pigmentler ve Dolgular için

Tilosperse 5021

Solvent bazlı ve sulu ortamdan polar kaplama sistemlerine yönelik solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Renk mukavemetini ve renklendirici kabulünü geliştirmek için solvent bazlı ve sulu sistemlerde son katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tilosperse 5531

Başta titanyum dioksit olmak üzere inorganik pigmentleri stabilize etmek için solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar ve baskı mürekkepleri için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Dağıtılmış pigmentlerin küçük parçacık boyutları nedeniyle yüksek parlaklık elde edilir ve renk mukavemeti artar. Ayrıca şeffaflık ve gizleme gücü arttırılmıştır. Tilosperse-5531 viskoziteyi azaltır, ardından seviyelendirme iyileştirilir ve daha yüksek pigment yüklemesi mümkün olur.

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.