Increasing Fillers Loading

Tilosperse 5008

Solvent bazlı, maliyete duyarlı formülasyonlar için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Alkid reçine, sentetik yağ asidi polyester reçine, akrilik ve epoksi reçine ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. TiloSperse 5008 özellikle sararmayan beyaz boya gerektiren titanyum dioksitin dispersiyonu için uygundur. Ek olarak, diğer inorganik ve organik pigmentlere karşı iyi bir dağılıma sahiptir ve aynı zamanda ahşap kaplamalar, evrensel endüstriyel kaplamalar, bobin kaplamalar ve alkid reçine boyası gibi hemen hemen her tür solvent bazlı kaplama için de uygundur.

Tilosperse 5034

Doymamış Polyester ve Epoksi Sistemler için ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddeleri. Özellikle yüksek oranda doldurulmuş ATH dolu sistemlerde, CaCO3, TiO2 ve yangın önleyici boyalarda etkilidir. Mermer malzemelerin ve inorganik dolgu maddelerinin mükemmel viskozite azalması ve dolgu maddesi dozajının arttırılması ile reçine dozajının azaltılması ile dispersiyonu ve stabilitesi.

Tilosperse 5038

Epoksi pigmentler ve dolgu dispersiyonlarında ve ayrıca polyester jelkotlarda kullanılması önerilen polimerik, solvent içermeyen ve VOC içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi. Ürün, hem organik pigmentleri hem de inorganik pigmentleri ve dolgu maddelerini dağıtmak ve stabilize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Renk ayrımı ve pigment çökelme direncini arttırır.

Tilosperse 5014

PVC-plastisoller, PU köpük ve PU-zemin kaplamaları için kullanılan polioller, plastikleştiriciler, doymamış polyesterler, epoksi reçineler bazlı renk konsantresi için solvent içermeyen ıslatıcı ve dağıtıcı katkı maddesi.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.