Kıvam Arttırıcılar

Tilogel 905

TILOGEL 905, daha fazla kayma inceltici reolojik davranış yaratarak solvent bazlı kaplamalarda sarkma ve çökelmeyi kontrol eder. Bu, onu özellikle yüksek katı maddeli kaplamalar için uygun hale getirir çünkü kaplamanın düzlüğünü korumak için ekstra solvent eklenmesine gerek yoktur. 

Endüstriyel kaplamalarda, ağır hizmet koruyucu kaplamalarda, otomotiv OEM ve tamir kaplamalarında, ahşap kaplamalarda ve deniz kaplamalarında, endüstriyel yağlar ve mürekkeplerde kullanılır. 

BK-884

Düşük ila orta polariteye sahip solvent bazlı sistemler için bir organokildir (tetraalkil amonyum bentonit). Düşük ila orta polariteli organik sıvılarda, özellikle alifatik ve aromatik solventlerde ve yukarıdaki bileşiklerde yüksek jelleşme verimliliği sağlar. Reoloji ve tiksotropi gelişiminde tutarlıdır. Mükemmel sarkma direnci ve viskozite kontrolü sağlar. Herhangi bir aşamada eklenebilir, hatta belirli bir partinin son viskozitesini düzeltmek için sonradan eklemede bile kullanılabilir.

BK-883B

Düşük, orta ve yüksek polariteye sahip solvent bazlı sistemler için bir organokildir (tetraalkil amonyum bentonit). BK®-883B, organokil trombosit yığınlarının uygun delaminasyon seviyesine ulaşmak için mekanik enerji, bir mal dispersiyon ekipmanı ile uygulanan kesme kuvvetleri ve bir kimyasal (polar) aktivatör gerektiren geleneksel türdeki organokil grubuna aittir.

Geniş bir sıcaklık aralığında tekrarlanabilir tiksotropik tutarlılık üretin. Pigment ve dolgu maddelerinin sert çökelmesini önleyen bir ürün süspansiyonu sağlar. Organik bağlayıcı sistemlerde güçlü film güçlendirme etkisi gösterir.

BK-923

Düşük, orta ve yüksek polariteye sahip solvent bazlı sistemler için bir organokildir (tetraalkil amonyum bentonit). Dağıtılması kolay, kendi kendine aktifleşen bir organokil olan alışılmamış türdeki organokiller grubuna aittir, BK-923, organokil trombosit yığınlarının uygun delaminasyon seviyesine ulaşmak için kimyasal (polar) aktivatör gerektirmez.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.