KURUMSAL

Kimya sadece
kimyagerler için olmamalıdır.

Miguel de Unamuno
BİZ KİMİZ?

FERNA KİMYA

Gelişmiş teknik altyapısı ve tecrübeli ekibiyle Ferna Kimya, 2007 yılından beri boya, mürekkep, kompozit ve daha birçok sektöre yüksek kalitede özel kimyasallar sunmaktadır. 

İzmir merkezli firmamız, sağlam tedarik zinciri ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle, iş ortaklarının vazgeçilmez tercihi olmayı sürdürmektedir.

Önce Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini temel alarak, yenilikçi ve çevre dostu çözümler sunarak boyama ve kaplama sektörlerinde sürdürülebilir başarılar elde ediyoruz.

Ürün
0 +
Sektör
0 +
Uzman Ekip
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
FERNA KİMYA

Tecrübe ve bilgi birikimi ile...

Sektördeki yenilikçi yaklaşımlarımız ve güçlü teknik bilgi birikimimizle müşterilerimizin başarılarına katkı sağlayarak, boyama ve kaplama alanlarında Türkiye’nin lider çözüm ortağı olduk. Böylece, sürdürülebilir büyüme ile ülkemizin ekonomisine değer katıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, hem sektörde lider konuma erişmek hem de ülke ekonomisine değer katmaktır.

Misyonumuz

Kalite ve inovasyonu ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve doğru çözümler sunarak, boya, mürekkep ve kompozit sektörlerinde güvenilir bir ortak olmaktır.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Tianlong Chemical

1988 yılından bugüne üretim ve uygulamayla yakından ilgili üst düzey Ar-Ge ekibi, şirketin aralıksız inovasyonunu ve gelişimini güçlü bir şekilde desteklemektedir.