Leveling

Tipo L8211

Yüzey gerilimini orta derecede azaltan ve yüzey kaymasını orta derecede artıran solvent bazlı kaplama sistemleri için silikon yüzey katkı maddesi. Alt tabakanın ıslanmasını artırır. Tüm kaplamalarda ve matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir.

Tip L8216

Solvent bazlı kaplama sistemleri ve mürekkepler için silikon yüzey katkı maddesi. Toz ve püskürtme tozu kabulünü iyileştirir ve dikey yüzeylerde daha yüksek film kalınlığına olanak tanır. Tilo-L8216, ahşap ve mobilya kaplamalarında hava akımı hassasiyetini azaltır. Aynı zamanda düzleştirici ajanın yönelimini de geliştirir. Mükemmel alt tabaka ıslatma yeteneği, krater oluşumunu önleme ve yüzey pürüzsüzlüğünü artırma özelliği ile yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltabilir.

Tilo L8218

Su bazlı, solvent bazlı ve solventsiz, radyasyonla kürlenen kaplamalar ve baskı mürekkepleri için kullanılan, yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltan, alt tabaka ıslatma kabiliyetine sahip, krater oluşumunu önleyen ve yüzey düzgünlüğünü artıran silikon yüzey katkısı.

Tilo L8512

Solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar, UV baskı mürekkepleri ve baskı üstü verniklerin yanı sıra toz kaplamalar için poliakrilat bazlı yüzey katkı maddesi. Tesviyeyi iyileştirir ve kraterleri önler. Ortamda kürlenen plastik sistemler için de uygundur. Tilo L8510’un solvent içermeyen versiyonu.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.