Leveling

Tilo L8210

Polieterle modifiye edilmiş poli-dimetil-siloksan. Solvent bazlı, solventsiz ve ayrıca su bazlı sistemler için tesviye maddesi. Yüzey kaymasını güçlü bir şekilde artırır ve alt tabakanın ıslanmasını önemli ölçüde artırır. Tüm matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir. Sulu sistemlerde anti-bloklaşma özelliğini arttırır. Tilo-L8210 mükemmel uyumluluk gösterir ve krater önleyici katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tilo L8212

Polieterle modifiye edilmiş poli-dimetil-siloksan. Yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltarak alt tabakanın ıslanmasını artırır; aynı zamanda akışı ve tesviyeyi de geliştirirler. Köpük stabilizasyonuna hiç neden olmaz veya çok az stabilizasyon sağlar. Solvent bazlı, solventsiz ve sulu tüm kaplamalarda kullanılır. İki bileşenli poliüretan sistemlerde izosiyanat sertleştiriciye de ilave edilebilir.

Tilo L8211

Yüzey gerilimini orta derecede azaltan ve yüzey kaymasını orta derecede artıran solvent bazlı kaplama sistemleri için silikon yüzey katkı maddesi. Alt tabakanın ıslanmasını artırır. Tüm kaplamalarda ve matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir.

Tilo L8563

Florokarbonla modifiye edilmiş yüksek molekül ağırlıklı polimer. Solvent bazlı kaplama sistemleri için önerilir. Mükemmel yüzey ıslatma özelliğine sahip, en hızlı tesviye hızını sağlayan ve en iyi anti-carter özelliğine sahip bir tesviye maddesidir. Özellikle alkid, akrilik ve polyester bazlı fırınlama apreleri, poliüretan kaplamalar, 2K epoksi sistemi, hava kurumalı alkid sistemleri için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.