Leveling

Tilo L8537

Solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar için tesviye maddesi. Özellikle alkid, akrilik ve polyester reçineler, poliüretan kaplamalar, 2 bileşenli epoksi bileşikleri bazlı emayelerin fırınlanması için uygundur. Tesviyeyi iyileştirir, kraterleşmeyi önler, alt tabakanın ıslanmasına yardımcı olur, köpük giderici ve hava giderici olarak görev yapar ve katlar arası yapışmayı engellemez.

Tilo L8560

Özellikle alkid, akrilik ve polyester bazlı pişirme son katları, poliüretan kaplamalar, 2K epoksi sistemi ve havayla kuruyan alkid sistemi için uygun, aktif florokarbonla modifiye edilmiş yüksek molekül ağırlıklı polimer dengeleme katkısı. Mükemmel alt tabaka ıslatma özelliğine sahiptir, en hızlı tesviye hızını sağlar ve en iyi anti-carter özelliğine sahiptir.

Tilo L8522

Solvent bazlı sistemler için akrilik tesviye katkı maddeleri, özellikle PE astar boyalar için tavsiye edilir. Tesviye ve parlaklığı iyileştirebilir, uzun dalga etkisi yaratabilir ve sistemde krater oluşmasını önleyebilir. Akrilat katkısı, yeniden kaplanabilirliği veya katlar arası yapışmayı olumsuz etkilemez. Yüzey gerilimi yalnızca biraz azalır. Ayrıca köpük giderici ve hava tahliye maddesi olarak görev yapar. Termal olarak stabildir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.