Leveling

Tilo L8216

Solvent bazlı kaplama sistemleri ve mürekkepler için silikon yüzey katkı maddesi. Toz ve püskürtme tozu kabulünü iyileştirir ve dikey yüzeylerde daha yüksek film kalınlığına olanak tanır. Tilo-L8216, ahşap ve mobilya kaplamalarında hava akımı hassasiyetini azaltır. Aynı zamanda düzleştirici ajanın yönelimini de geliştirir. Mükemmel alt tabaka ıslatma yeteneği, krater oluşumunu önleme ve yüzey pürüzsüzlüğünü artırma özelliği ile yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltabilir.

Tilo L8211

Yüzey gerilimini orta derecede azaltan ve yüzey kaymasını orta derecede artıran solvent bazlı kaplama sistemleri için silikon yüzey katkı maddesi. Alt tabakanın ıslanmasını artırır. Tüm kaplamalarda ve matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir.

Tilo L8538

Florokarbonla modifiye edilmiş polimer Solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar için tesviye maddesi. Özellikle alkid, akrilik ve polyester reçinelere dayalı emayelerin, poliüretan kaplamaların, 2 bileşenli epoksi bileşiklerin, havayla kurutulmuş alkid sistemlerinin fırınlanması için uygundur. Tesviyeyi iyileştirir, kraterleşmeyi önler, alt tabakanın ıslanmasına yardımcı olur, katlar arası yapışmayı engellemez.

Tilo L8202

Köpük kesici özelliğe sahip polieter modifiyeli silikon egaliz katkı maddesi. Özellikle polar olmayan ve orta polar boya sistemleri için uygundur. Kaplama polaritesi arttıkça köpük giderici etkisi de artar. Otomotiv ve endüstriyel kaplamalarda gölgelenme veya telgraf sorunu yaratmaz.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.