Leveling

Tilo L8202

Köpük kesici özelliğe sahip polieter modifiyeli silikon egaliz katkı maddesi. Özellikle polar olmayan ve orta polar boya sistemleri için uygundur. Kaplama polaritesi arttıkça köpük giderici etkisi de artar. Otomotiv ve endüstriyel kaplamalarda gölgelenme veya telgraf sorunu yaratmaz.

Tilo L8511

Solvent bazlı ve solventsiz sistemler için akrilik tesviye katkı maddeleri. Yüksek kaliteli pigmentli ve pigmentsiz endüstriyel kaplamalar için uygundur. Tipik olarak şeffaflarda bulanıklığa ve pigmentli sistemlerde bulanıklığa neden olmaz. Tesviye ve parlaklığı artırabilir. Uzun dalga etkisi yaratabilir ve sistemde krater oluşmasını önleyebilir. Akrilat katkısı, yeniden kaplanabilirliği veya katlar arası yapışmayı olumsuz etkilemez. Yüzey gerilimi yalnızca biraz azalır. Termal olarak stabildir.

Tilo L8215

Solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar için köpük kesici etkili tesviye maddesi. Özellikle asitle kürlenen veya poliüretan ahşap yüzeyler, alkid-akrilik veya polyester reçine bazlı fırınlanmış emayeler, kendiliğinden yayılan epoksi zemin kaplama bileşikleri ve UV ile kürlenen kağıt cilalar için tavsiye edilir.

Tilo L8563

Florokarbonla modifiye edilmiş yüksek molekül ağırlıklı polimer. Solvent bazlı kaplama sistemleri için önerilir. Mükemmel yüzey ıslatma özelliğine sahip, en hızlı tesviye hızını sağlayan ve en iyi anti-carter özelliğine sahip bir tesviye maddesidir. Özellikle alkid, akrilik ve polyester bazlı fırınlama apreleri, poliüretan kaplamalar, 2K epoksi sistemi, hava kurumalı alkid sistemleri için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.