Leveling

Tilo L8283

Epoksi zemin kaplamaları, UV kaplamalar ve mürekkepler için silikon yüzey katkı maddesi. Hızlı tesviye ve alt tabaka ıslatma kabiliyetine sahiptir, krater oluşumunu önler, yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltabilir. Tüm kaplamalarda ve matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir. Sulu sistemlerde anti-bloklaşma özelliğini arttırır.

Tilo L8511

Solvent bazlı ve solventsiz sistemler için akrilik tesviye katkı maddeleri. Yüksek kaliteli pigmentli ve pigmentsiz endüstriyel kaplamalar için uygundur. Tipik olarak şeffaflarda bulanıklığa ve pigmentli sistemlerde bulanıklığa neden olmaz. Tesviye ve parlaklığı artırabilir. Uzun dalga etkisi yaratabilir ve sistemde krater oluşmasını önleyebilir. Akrilat katkısı, yeniden kaplanabilirliği veya katlar arası yapışmayı olumsuz etkilemez. Yüzey gerilimi yalnızca biraz azalır. Termal olarak stabildir.

Tilo L8218

Su bazlı, solvent bazlı ve solventsiz, radyasyonla kürlenen kaplamalar ve baskı mürekkepleri için kullanılan, yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltan, alt tabaka ıslatma kabiliyetine sahip, krater oluşumunu önleyen ve yüzey düzgünlüğünü artıran silikon yüzey katkısı.

Tilo L8220

Solvent bazlı, su bazlı, solvent içermeyen kaplamalar, matbaa mürekkepleri, yapıştırıcılar ve ortamda kürlenen plastik sistemler için silikon içeren yüzey katkısı. Yüzey kaymasını güçlü bir şekilde artırır ve alt tabakanın ıslanmasını önemli ölçüde artırır. Tüm matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir. Sulu sistemlerde anti-bloklaşma özelliğini arttırır. Mükemmel uyumluluk gösterir ve krater oluşumunu önleyici katkı maddesi olarak kullanılabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.