Leveling

Tilo L8230

UV, solvent bazlı ve su bazlı kaplamalar ve mürekkepler için silikon tesviye ve kaydırma maddesi. Yüzey kaymasını güçlü bir şekilde artırır ve alt tabakanın ıslanmasını önemli ölçüde artırır. Tüm matbaa mürekkepleri OPV sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir. Sulu sistemlerde anti-bloklaşma özelliğini arttırır. Mükemmel uyumluluk gösterir ve krater oluşumunu önleyici katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tilo L8210

Polieter modifiyeli poli-dimetil-siloksan Solvent bazlı, solventsiz ve ayrıca su bazlı sistemler için tesviye maddesi. Yüzey kaymasını güçlü bir şekilde artırır ve alt tabakanın ıslanmasını önemli ölçüde artırır. Tüm matbaa mürekkep sistemlerinde üniversal olarak kullanılabilir. Sulu sistemlerde anti-bloklaşma özelliğini arttırır. Tilo-L8210 mükemmel uyumluluk gösterir ve krater önleyici katkı maddesi olarak kullanılabilir.

Tilo L8446

Polietilen glikol içerisinde modifiye edilmiş poli-dimetil-siloksan. Hem solvent bazlı hem de su bazlı kaplamalar için tesviye maddesi. Yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltarak alt tabakanın ıslanmasını artırır; aynı zamanda akışı ve tesviyeyi de geliştirirler. Köpük stabilizasyonuna hiç neden olmaz veya çok hafif bir stabilizasyona neden olmazlar. Yüzey kaymasını arttırmaz. Daha yüksek yüzey kayması gerekiyorsa ilave olarak Tilo-L8217 kullanılması tavsiye edilir.

Tilo L8448

Polieterle modifiye edilmiş poli-dimetil-siloksan. Hem solvent bazlı hem de su bazlı kaplamalar için tesviye maddesi. Yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltarak alt tabakanın ıslanmasını artırır; aynı zamanda akışı ve tesviyeyi de geliştirirler. Köpük stabilizasyonuna hiç neden olmaz veya çok hafif bir stabilizasyona neden olmazlar. Yüzey kaymasını arttırmaz. Daha yüksek yüzey kayması gerekiyorsa ilave olarak Tilo-L8217 kullanılması tavsiye edilir. Tilo-L8448 özellikle solvent içermeyen sulu formülasyonlar için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.