Orientation of Matting Agent

Tilo L8215

Solvent bazlı ve solventsiz kaplamalar için köpük kesici etkili tesviye maddesi. Özellikle asitle kürlenen veya poliüretan ahşap yüzeyler, alkid-akrilik veya polyester reçine bazlı fırınlanmış emayeler, kendiliğinden yayılan epoksi zemin kaplama bileşikleri ve UV ile kürlenen kağıt cilalar için tavsiye edilir.

Tilo L8218

Su bazlı, solvent bazlı ve solventsiz, radyasyonla kürlenen kaplamalar ve baskı mürekkepleri için kullanılan, yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltan, alt tabaka ıslatma kabiliyetine sahip, krater oluşumunu önleyen ve yüzey düzgünlüğünü artıran silikon yüzey katkısı.

Tilo L8202

Köpük kesici özelliğe sahip polieter modifiyeli silikon egaliz katkı maddesi. Özellikle polar olmayan ve orta polar boya sistemleri için uygundur. Kaplama polaritesi arttıkça köpük giderici etkisi de artar. Otomotiv ve endüstriyel kaplamalarda gölgelenme veya telgraf sorunu yaratmaz.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.