Rheology / Anti-settling & Anti-sagging

Tilogel 905

TILOGEL 905, daha fazla kayma inceltici reolojik davranış yaratarak solvent bazlı kaplamalarda sarkma ve çökelmeyi kontrol eder. Bu, onu özellikle yüksek katı maddeli kaplamalar için uygun hale getirir çünkü kaplamanın düzlüğünü korumak için ekstra solvent eklenmesine gerek yoktur. 

Endüstriyel kaplamalarda, ağır hizmet koruyucu kaplamalarda, otomotiv OEM ve tamir kaplamalarında, ahşap kaplamalarda ve deniz kaplamalarında, endüstriyel yağlar ve mürekkeplerde kullanılır. 

BK-923

Düşük, orta ve yüksek polariteye sahip solvent bazlı sistemler için bir organokildir (tetraalkil amonyum bentonit). Dağıtılması kolay, kendi kendine aktifleşen bir organokil olan alışılmamış türdeki organokiller grubuna aittir, BK®-923, organokil trombosit yığınlarının uygun delaminasyon seviyesine ulaşmak için kimyasal (polar) aktivatör gerektirmez.

BK-127

BK-127, yüksek polariteye sahip solvent bazlı sistemler için bir organokildir (tetraalkil amonyum bentonit). BK-127, geleneksel türdeki organokil grubuna aittir.
organokil trombosit yığınlarının uygun delaminasyon seviyesine ulaşmak için mekanik enerji, bir ürün dağıtma ekipmanı ile uygulanan kesme kuvvetleri ve bir kimyasal (polar) aktivatör.

Geniş bir sıcaklık aralığında tekrarlanabilir tiksotropik tutarlılık üretin. Pigment ve dolgu maddelerinin sert çökelmesini önleyen bir ürün süspansiyonu sağlar. Organik bağlayıcı sistemlerde güçlü film güçlendirme etkisi gösterir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.