Substrate Wetting

Tilo L8563

Florokarbonla modifiye edilmiş yüksek molekül ağırlıklı polimer. Solvent bazlı kaplama sistemleri için önerilir. Mükemmel yüzey ıslatma özelliğine sahip, en hızlı tesviye hızını sağlayan ve en iyi anti-carter özelliğine sahip bir tesviye maddesidir. Özellikle alkid, akrilik ve polyester bazlı fırınlama apreleri, poliüretan kaplamalar, 2K epoksi sistemi, hava kurumalı alkid sistemleri için uygundur.

Tilo L8511

Solvent bazlı ve solventsiz sistemler için akrilik tesviye katkı maddeleri. Yüksek kaliteli pigmentli ve pigmentsiz endüstriyel kaplamalar için uygundur. Tipik olarak şeffaflarda bulanıklığa ve pigmentli sistemlerde bulanıklığa neden olmaz. Tesviye ve parlaklığı artırabilir. Uzun dalga etkisi yaratabilir ve sistemde krater oluşmasını önleyebilir. Akrilat katkısı, yeniden kaplanabilirliği veya katlar arası yapışmayı olumsuz etkilemez. Yüzey gerilimi yalnızca biraz azalır. Termal olarak stabildir.

Tilo L8216

Solvent bazlı kaplama sistemleri ve mürekkepler için silikon yüzey katkı maddesi. Toz ve püskürtme tozu kabulünü iyileştirir ve dikey yüzeylerde daha yüksek film kalınlığına olanak tanır. Tilo-L8216, ahşap ve mobilya kaplamalarında hava akımı hassasiyetini azaltır. Aynı zamanda düzleştirici ajanın yönelimini de geliştirir. Mükemmel alt tabaka ıslatma yeteneği, krater oluşumunu önleme ve yüzey pürüzsüzlüğünü artırma özelliği ile yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltabilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.