Substrate Wetting

Tilo L8218

Su bazlı, solvent bazlı ve solventsiz, radyasyonla kürlenen kaplamalar ve baskı mürekkepleri için kullanılan, yüzey gerilimini güçlü bir şekilde azaltan, alt tabaka ıslatma kabiliyetine sahip, krater oluşumunu önleyen ve yüzey düzgünlüğünü artıran silikon yüzey katkısı.

Tilo L8221

Solvent bazlı kaplamalar için silikon tesviye katkısı. Tilo-L8221, geleneksel (polieter modifiyeli) silikonların aksine, ısıya dayanıklı bir silikon katkı maddesidir; 150°C ile 230°C arasındaki sıcaklıklarda termal bozunma göstermez. Böylece tekrar kaplamalı pişirme sistemlerinde yapışma kaybı ve yüzey kusurları oluşmaz. Boya sistemlerinin yüzey geriliminde güçlü bir azalma sağlar. Bu nedenle özellikle alt tabakanın ıslanmasını artırır ve krater oluşumunu önler. Ayrıca yüzeyin kayması ve parlaklığı arttırılır.

Tilo L8563

Florokarbonla modifiye edilmiş yüksek molekül ağırlıklı polimer. Solvent bazlı kaplama sistemleri için önerilir. Mükemmel yüzey ıslatma özelliğine sahip, en hızlı tesviye hızını sağlayan ve en iyi anti-carter özelliğine sahip bir tesviye maddesidir. Özellikle alkid, akrilik ve polyester bazlı fırınlama apreleri, poliüretan kaplamalar, 2K epoksi sistemi, hava kurumalı alkid sistemleri için uygundur.

DAHA FAZLASI İÇİN

Detaylı Bilgi Alın

Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürünlerimizin detayları ve kullanımlarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilir; size ve firmanıza özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz.